Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (ASKF) ve Akçakalespor yönetimi, İlçe Kaymakamımız Sayın Selçuk Yosunkaya’ yı makamında ziyaret ettiler. 
 
Şanlıurfa ASKF Mehmet Aktaşoğlu beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri İbrahim Halil Durmaz, Sait Akdağ, Adnan Yükselir, Mehmet Emin Onhan ve Akçakalespor Başkanı Bozan Yavuz ve Akçakalespor Antrenörlerinden Ahmet Yıldık Akçakale Kaymakamımız Sayın Selçuk Yosunkaya’yı makamında ziyaret ettiler.
 
Ziyaretleri esnasında ASKF Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Akçakalespor yönetimi, Kaymakam Yosunkaya ile birlikte sportif faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
 
ASKF Başkanı Mehmet Aktaşoğlu; Bu gün Akçakale İlçe Kaymakamımızı ziyaret ettik. Kendileriyle sportif faaliyetler hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Yerel yöneticilerimiz ile el ele verip, gençlere kazandırabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Akçakale Kaymakamımıza yeni görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Dedi.   
 
 İlçe Kaymakamımız Sayın Selçuk Yosunkaya ise; Şanlıurfa spor camiasının kendilerini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçemiz hele de gençlerimiz adına spora gerekli desteği elbette ki vereceğiz. İstiyorum ki gençlerimiz enerjilerini spor yaparak atsın. Kötü alışkanlıklardan tamamıyla uzakta kendi becerilerini ortaya koyarak spor yapmalarını canı gönülden istiyorum. Gençlerin spora ve topluma kazandırılması yönünde üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Dedi.