Engelliler Haftası kapsamında Akçakale Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine bir ziyaret düzenleyen Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya ve beraberinde kurum amirleri engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Düzenlenen Programa, Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan’ nın yanı sıra kurum amirleri, Engelliler, Engelli yakınları ve vatandaşlar katıldı.
 
Özel Rehabilitasyon Merkezi yetkilisi Hüseyin Başak ve görevlileri Kaymakam Yosunkaya ’ya Rehabilitasyon Merkezi hakkında bilgiler verdiler.
 
Daha sonra Engelliler Haftası kapsamında zihinsel engelli, öğrenciler çeşitli gösterilerde bulundular. Gösterileri büyük ilgi ve beğeni topladı.
 
Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya yaptığı konuşmada; Kıymetli engellilerimiz, Saygı değer ailelerimiz sizler, bizim için önemlisiniz. Unutmayın ki; her birimiz birer engelli adayıyız. Önemli olan insanların kalplerinde, duygu ve düşüncelerinde engelin olmamasıdır. Ben, bir kez daha sizlere duyduğumuz sevgiyi ve sizlere verdiğimiz önemi belirtmek istiyor, bütün engelli kardeşlerimin Engelli Haftasını bir kez daha tebrik ediyorum. Dedi.