Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya,  Regaip, Miraç, Berat Kandilleri ve Kadir Gecesi'ni Barındıran Üç Ayların Başlaması Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.
 
Kaymakam Yosunkaya; Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, manevi havası çok yüksek, feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı üç aylara girmiş bulunuyoruz.
 
Kaymakam Yosunkaya, Recep ve Şaban aylarının, insanları ruhen ve bedenen Ramazan ayına hazırladığını belirterek, üç ayların, toplumsal huzur, barış, kardeşlik ve dayanışma duygularının pekiştirilmesi açısından çok önemli olduğunu vurguladı.
 
Kaymakam Yosunkaya; Bu güzel günler ve geceler, insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik duygularının kök salıp gelişmesine vesile olmaktadır. Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının öne çıktığı bu günleri iyi değerlendirerek, manevi ikliminden yararlanmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam Alem’inin üç aylarını tebrik ediyorum. Dedi.