Akçakale Kaymakamı Selçuk Yosunkaya’ dan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladı.
 
Akçakale Kaymakamı Sayın Selçuk Yosunkaya; İstiklal Mücadelesinin başlangıcını simgeleyen 19 Mayıs’ın aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyduğumuz güvenin ve onlara düşen büyük sorumluluğun da göstergesidir. Dedi.
 
Kaymakam Yosunkaya; Gelecek kuşaklara daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için bilim ve teknoloji alanında hep ön saflarda yer alarak, dosta güven, düşmana korku veren bir gençlik, Aziz Milletimizin kanını ve canını feda ederek inşa ettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde ilelebet payidar kalacağının da teminatı olacaktır.
 
Kaymakam Yosunkaya; Türk gençleri olarak, çalışmalarınız, duyarlılığınız ve kararlılığınızla atalarımızın sizlere duyduğu güvene layık olacağınıza inanıyoruz.
 
Bu duygu ve düşüncelerle; bizlere bu cennet vatanı bırakan Büyük Atatürk başta olmak üzere, bütün kahramanlarımızı rahmet, saygı ve şükranla anıyorum. Siz sevgili Gençlerimizin ve bütün vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.